Pistole COLT Competition Stainless 5" ráže 9mm

Značka: COLT
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 3159
48 900 Kč
Pistole COLT Competition Stainless 5" ráže 9mm
Značka: COLT
Kompletní specifikace

Colt je jedním z předních světových designerů, vývojářů a výrobců palných zbraní. Již více než 185 let zásobuje komerční zákazníky a ozbrojené složky v USA a po celém světě. Colt je dodavatel americké armády, výhradní dodavatel kanadské armády a dodává špičkové výrobky také do dalších ozbrojených složek po celém světě. Colt sídlí ve West Hartford ve státě Connecticut, a její kanadská dceřiná společnost Colt Canada sídlí v Kitcheneru v Ontariu.

Pravá závodní 1911 připravená na Váš souboj s timerem. Vyrobená z korozi odolné "nerezové" oceli. Střenky z materiálu G10, vzhůru ohnutý "bobří ocas" dlaňové pojistky a undercut pod lučíkem pomáhají držet pistoli hlouběji v ruce a zvyšují tak jistotu ovládání. Systém vratných pružin Dual Recoil má redukovat zpětný ráz přenášený na střelce a prodlužovat životnost pružin. Hlaveň National Match, světlovodná muška a stavitelné hledí typu Novak napomáhají přesnosti střelby. Spoušťový systém Serie 70 má čistý a ostrý chod s odporem 2,0-2,7 kg. Příjemně plochá zbraň s ergonomickým úhlem úchopu napomáhající intuitivnímu zamíření na terč. 

 

Obsah balení: zásobník 1ks. 

Pro nákup zbraně je potřeba žádost o povolení ke zbrani kategorie B, kterou naleznete na konci této stránky. Ostatní údaje o zbrani není potřeba vyplňovat.

Parametry
Ráže.9mm luger 
Délka hlavně127 mm
Délka zbraně216 mm
Výška zbraně140 mm
Hmotnost zbraně1020 g
Kapacita zásobníku8
Mířidlastavitelné hledí Novak
Povrchová úpravakartáčovaný nerez
StřenkyG10
SpoušťSAO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: