Puškohled ATHLON ARES BTR GEN2 4.5-27x50 HD

Značka: ATHLON OPTICS

 4.5-27x50 MIL FFP IR HD

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU212010
20 900 Kč
Puškohled ATHLON ARES BTR GEN2 4.5-27x50 HD
Značka: ATHLON OPTICS

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů ARES BTR GEN 2:
 

Puškohledy ARES BTR GEN 2 HD jsou zástupcem donedávna druhé, niní již třetí nejvyšší řady puškohledů s HD sklem. Jedná se o druhou generaci tohoto puškohledu kde došlo k modifikaci komínků s upevněním na středový šroub. Ta hlavní změna je však dostupnost modelu s tzv. floating dot záměrným křížem, tedy že uprostřed záměrného obrazce je malá tečka, která nezakrývá tolik místa jako centrální křížek. Kdo vyzkouší nic jiného chtít nebude. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula. Klikání je velice přesné, hlasté a ostré. Paralaxa je nastavitelná.  Všechny modely mají 30mm tubus.  Všechny jsou v první fokální rovině a klikání v MIL. Testováno na extra výkonných rážích. Díky HD sklu je zde velmi čistý obraz. Modely Ares nabízí vlastnosti puškohledů násobně drahých za zlomek jejich ceny. Jsou vhodné na přesnou terčovou střelbu na velmi dlouhé vzdálenosti. Navíc mají funkci real zero stop, která Vám umožní nastavit nulu na komínku tak, že při jeho točení vždy dojdete na předem nastavený doraz i bez počítání či bez optické kontroly. Povrchová úprava je matný černý nástřik. Za zmínku stojí velký rozsah klikání stranové korekce kde má konkurence mnohem menší rozsah.

 

Porovnání s VORTEX VIPER PST GEN2 :

 

http://zbrane.habresto.cz/blog/9/ATHLON-vs-VORTEX-%C4%8Distota-skel.html

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: