Puškohled ATHLON CRONUS BTR GEN2 4.5-29X56 UHD

Značka: ATHLON OPTICS

4.5-29X56 FFP IR MIL UHD

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU210115
41 900 Kč
Puškohled ATHLON CRONUS BTR GEN2 4.5-29X56 UHD
Značka: ATHLON OPTICS

 

Řada puškohledů CRONUS BTR GEN2 :

Puškohledy CRONUS BTR GEN2 jsou zástupcem vlajkové lodi společnosti Athlon a jedná se již o druhou generaci. Tyto modely mají ULTRA HIGH DEFINITION sklo - UHD jež redukuje chromatickou aberaci na minimum a přenáší maximálně čistý obraz. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula. Klikání je velice přesné a jemné. Zvukový klik je velmi výrazný. Paralaxa je nastavitelná.  Puškohled má 34mm tubus a je v první fokální rovině FFP - velikost kříže se mění. Testováno na extra výkonných rážích. Modely Cronus BTR nabízí vlastnosti puškohledů násobně drahých za zlomek jejich ceny. Jsou vhodné na přesnou terčovou střelbu na velmi dlouhé vzdálenosti. Navíc mají funkci real zero stop, která Vám umožní nastavit nulu na komínku tak, že při jeho točení vždy dojdete na předem nastavený doraz i bez počítání či bez optické kontroly. Povrchová úprava je matný černý nástřik, ale na rozdíl od nižších řad působý velmi luxusně. Tento model je kompletně vyráběn v Japonsku. Určení tohoto puškohledu je jasné - střelba na extrémně dlouhé vzdálenosti z extrémních zbraní v extrémních rážích při zachování maximálně čistého obrazu.

 

 

 

Magnification 4.5-29
Objective Lens Diameter 56 mm
Reticle  APRS FFP IR MIL, Glass Etched 
Surface Finish Matte/Brown 
Lens Coating Advanced Fully Multicoated 
Extra Coating Xtra Protective Coating 
Tube Material 6061 Aluminum 
Tube Diameter 34 mm
Exit Pupil  8.8-1.9mm
Eye Relief 3.6-3.8"
Field of View @100 yards 24.8-3.83 ft
Click Value 0.1 MIL
Adjustment range per rotation 10 MIL
Total Elevation Adjustment 32 MIL 
Total Windage Adjustment 18 MIL 
Turret Style Exposed Direct Dial
Parallax Adjustment Side Focus – 25 yards to infinity
Purging Material Argon 
Length 14.3"
Weight 35.8 oz

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

 

 

 

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

 

 

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: