Puškohled ATHLON HELOS BTR GEN2 6-24x56

Značka: ATHLON OPTICS

 6-24x56 MIL FFP IR

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU214114
15 900 Kč
Puškohled ATHLON HELOS BTR GEN2 6-24x56
Značka: ATHLON OPTICS

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů HELOS BTR gen 2  :

Již druhá generace úspěšného modelu společnosti Athlon. Helos gen 2 doznal několik vylepšení. Tubus je zvětšený na 34mm a objektiv se také zvětšil z 50mm na 56mm. Komínky jsou přepracované, ale stále jsou taktické uzamykací. Navíc dostaly funkci real ZERO STOP. Model má přísvit kříže s mezikroky v pozici nula. Stačí tak otočit o jednu pozici a je přísvit vypnutý. Další novinkou je přepracování záměrného kříže a aplikace Floating dot středové tečky. Sklo optiky dostalo několik ochranných a reflexních vrstec navíc.Klikání je velice přesné a hlasité. Model je v první fokální rovině, kdy se velikost kříže mění a klikání je v MIL neboli MRAD. 

 

Magnification 6-24
Objective Lens Diameter 56 mm
Reticle  APRS6 FFP IR MIL, Glass Etched 
Surface Finish Matte 
Lens Coating Wide Band Fully Multi-Coated 
Extra Coating Xtra Protective Coating 
Tube Material Aircraft Grade Aluminium   
Tube Diameter 34 mm
Eye Relief 3.7 inches
Field of View @100 yards 19.9-5.12 feet
Click Value 0.1 MIL
Adjustment range per rotation 10MIL
Total Elevation Adjustment 29MIL
Total Windage Adjustment 25MIL
Turret Style Exposed 
Parallax Adjustment Side Focus – 10 yards to infinity
Purging Material Argon 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: