Puškohled ATHLON TALOS BTR gen2 4-14X44

Značka: ATHLON OPTICS

4-14X44 FFP IR MIL

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU215031
8 900 Kč
Puškohled ATHLON TALOS BTR gen2 4-14X44
Značka: ATHLON OPTICS

Řada puškohledů TALOS BTR gen 2 : Nová řada pro rok 2023

Puškohledy Talos BTR jsou nižší střední řada. I přes svou nízkou cenu mají pěkné čisté sklo a různé druhy křížů. Komínky jsou u této řady zpravidla přímo nastavitelné. To znamená, že pro korekci je možné přímo nastavit hodnoty na komínku. U této řady je použitá základní mechanika. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik není tolik výrazný a hlasitý jako u vyšších řad. Některé typy mohou mít nastavitelnou paralaxu, jiné ji mají nastavenou na pevno. Tato řada je testována na výkonné ráže. Výběr křížů je od jemných až po poměrně tlusté. Všechny modely mají 30mm tubus. Modely s označením IR mají podsvícení kříže v několika stupních intenzity bez mezikroku. Tento model má FFP - první fokální rovinu a je nejlevnější s tímto druhem roviny. Velice zajímavý poměr cena výkon. Vhodný ke služebním účelům i sportovní přesné střelbě.

 

Talos BTR gen2 4-14X44 FFP
Zvětšení 4-14x
Průměr objektivu 44mm
Zaměřovací kříž APRS10 FFP IR  MIL
Fokání rovina První
Povrchová úprava Matný černý
Povrch čoček Vícevrstvená ochranná vrstva
Extra povrchová vrstva Ano
Materiál těla 6063 hliník tvrzený
Průměr těla 30mm
Viditelný rozsah při 91,4 metrech 8,3-2,4m
Hodnota kliku 0,1 MIL
Jedno otočení komínku 5 MIL
Maximální výšková korekce 20 MIL
Maximální stranová korekce 20 MIL
Styl komínku Přímo nastavitelný pohyb
Nastavení paralaxy Nastavitelná 9,1m - ∞
Plnící materiál Dusík
Délka 328mm
Hmotnost 0,669kg
Voděodolnost ANO
Odolnost proti zamlžení ANO
Odolnost proti otřesům ANO
Oční relief Cca 81 mm
HD sklo NE

 

 

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

 

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: