Revolver COLT Cobra 2" v ráži .38 Spec

Značka: COLT
Dostupnost Na objednávku
Kód: 3156
27 900 Kč
Revolver COLT Cobra 2" v ráži .38 Spec
Značka: COLT
Kompletní specifikace

Colt je jedním z předních světových designerů, vývojářů a výrobců střelných zbraní. Již více než 185 let zásobuje komerční zákazníky a ozbrojené složky v USA a po celém světě. Colt je dodavatel americké armády, výhradní dodavatel kanadské armády a dodává špičkové výrobky také do dalších ozbrojených složek po celém světě. Colt sídlí ve West Hartford ve státě Connecticut, a její kanadská dceřiná společnost Colt Canada sídlí v Kitcheneru v Ontariu.

Revolver Colt Cobra s 2" hlavní se skvěle hodí pro skryté nošení, ale ostudu Vám neudělá ani na střelnici. Znovu představen v roce 2017. Šestiranný válec je komorovaný na náboje .38 Special a je schopen používat i náboje +P. Rám je vyroben ze špičkové nerezové oceli a dodáván ve vysokém lesku. Hlaveň se zahloubenou terčovou korunou na ústí. Spoušť je v režimu SA/DA (odpor spouště 7-9lbs. (31-40N) DA, 3-4lbs. (13-18N) SA). Bezpečnost mechanismu zajištěna přenosovou pákou. 

Obsah balení: plastový kufr, český manuál. 

Pro nákup zbraně je potřeba žádost o povolení ke zbrani kategorie B, kterou naleznete na konci této stránky. Ostatní údaje o zbrani není potřeba vyplňovat.

Parametry
Ráže.38 SPECIAL
Délka hlavně50,8 mm
Délka zbraně182,88 mm
Výška zbraně124,46 mm
Hmotnost zbraně709 g
Kapacita válce6
Mířidlapevná
Povrchová úpravaleštěný nerez
Střenkypryžové Hogue
SpoušťSA/DA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: