VÁNOČNÍ SHOOTING HABRESTO & HONZA SHOOTER 21.12.2025 8:00-13:00
Platba pouze v hotovosti na místě v den konání akce.!
-
-
Vánoční Shooting na střelnici HABRESTO s YOUTUBErem HONZA SHOOTER.
Základní informace:
- Datum: 21.12.2025
- Místo: Střelnice Habresto
- Kapacita: 10 účastníků
- Čas: 08:00 - 13:00
- Cena: 2900Kč – platba pouze v hotovosti !!!
Harmonogram pro každou skupinu:
- Úvod a bezpečnostní briefing
- Přivítání
- Představení programu
- Bezpečnostní pravidla a instrukce
- Rozdělení na skupiny a simultánní střelba (3hod)
- Rozdělení účastníků na dvě podskupiny po 5 lidech
- Podskupina A: Střelba na Ačku volná střelba + možnost vyzkoušení několika pistolí Arma Zeka + Créapeiron ELYSIEN!
- Podskupina B: Střelba na Bčku "killhouse" s Honzou (drilly, trénink, individuální feedback pro každého)
- Po 1,5h se podskupiny vymění
- Závěrečná soutěž (1hod)
- Krátká střelecká soutěž pro všechny účastníky
- Oběd a pokec (1hod)
- Burger, hranolky, pití, káva.
- Pokec
- Plány na příští rok
- Prostor pro jakékoliv otázky
Komentář Honzi SHOOTERA :
Při příležitosti 5letého výroční od mého YT začátku (první video vyšlo přesně 22.12.2020) jsme se rozhodli uspořádat tento předvánoční event, pro spoustu z nás poslední možnost, kde si do konce roku vystřelit.
Bude se jednat o fajn den na střelnici - “předvánoční večírek“ podle nás. Takže se můžete těšit na střílení, jídlo, pokec, individuální feedback, možnost vyzkoušet si několik modelů pistolí Arma Zeka a prostě uzavřeme spolu letošní rok ve fajn atmosféře na střelnici.Kromě mě se můžete také těšit na mého kameramana Petra .
V ceně je zahrnuté vše krom nábojů tzn. 5 hodin na střelnici (1,5 hodina individuálně na střelnici A, 1,5 hodina se mnou na Bčku, 1h mini střelecká soutěž), a 1h na pokec a jídlo – burger, hranolky, pití, kafe.Pro každého bude také připravený malý dárek. Dopolední skupina 08:00-13:00.
- Úvod a bezpečnostní briefing
Komentář HABRESTO :
Na akci bude poprvé k zapůjčení a vyzkoušení exkluzivní pistole Créapeiron ELYSIEN ! - Créapeiron ELYSIEN - Habresto
-
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.