VIP individuální kurz přípravy na Zbrojní průkaz

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1933-1130
5 000 Kč
VIP individuální kurz přípravy na Zbrojní průkaz

VIP individuální přípravný kurz k získání Zbrojního průkazu !

 

Kurz je určen pro jednu osobu.  Vhodné pro osoby, které chtějí zcela individuální přístup a přímou odezvu od instruktora. Jedná se o nejlepší možnou přípravu k získání ZP. Termín kurzu je zcela individuální a je nutný domluvit předem.

Délka trvání až 6 hodiný. V ceně je zapůjčení zbraní, střelivo, terče,terčové záslepky, střelecké brýle, střelecká sluchátka, střelecký stav, instruktor. Cena je uvedena za jednu osobu.

Kompletní pečlivý a důsledný kurz na přípravu pro získání zbrojního průkazu.

Doporučujeme se dostavit 5 minut před začátkem kurzu.

Platba v hotovosti v den konání kurzu.

 

Více o naší střelnici : HABRESTO Střelnice Ježkovice

 

UPOZORNĚNÍ :  Přípravný kurz k získání ZP Vám automaticky negarantuje úspěšnost na zkoušce. Absolvování kurzu nemusí každému jedinci stačit natolik, aby byl na zkoušce úspěšný. Na konci každého kurzu se provádí vyhodnocení a kritické hodnocení každého účastníka, kde je každému individuálně sděleno jaký je jeho objektivní rámec schopností a zda absolvování kurzu bylo pro něj dostatečné natolik, že si vštípil potřebné návyky se zbraní v takové míře, aby zkoušku úspěšně vykonal. Pokud je účastníkovi kurzu sděleno, že existují nedostatky, lze se domluvit na individuálních lekcích, kde se tyto nedostatky snažíme odstranit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: