Kompaktní rozměry, nekompromisní ocelová konstrukce. Model SF Compact přináší stabilitu těžkého rámu do platformy vhodné pro každodenní nošení i precizní dynamickou střelbu.
Pistole samonabíjecí Walther PDP Steel Frame 4" Compact, 9 mm Luger
BEZKONKURENČNĚ PŘESNÝ OCELOVÝ RÁM.
Ocelový rám je svým způsobem mistrovské dílo pečlivě navržené tak, aby bořilo hranice výkonnosti a definovalo přesnost.
Díky své schopnosti odolávat nejnáročnějším podmínkám se stává spolehlivým společníkem pro nespočet let střelby.
Precizně zpracovaný ocelový rám spolu se značnou hmotností výrazně krotí zpětný ráz a zároveň zajišťuje hladkost každého výstřelu.
Ať už hledáte bleskurychlou střelbu nebo přesnost jako laser, ocelový rám PDP posune vaši střelbu na vyšší úroveň.
- Spoušť PDT: Rozpoznatelný pocit pro opakovatelnou přesnost, která maximalizuje výkon a jistotu při každém výstřelu.
- Optics Ready: Ať už jste příznivci červených bodů nebo holografických zaměřovačů, své PDP můžete přizpůsobit svým preferencím a optimalizovat své zážitky.
- Kapacita zásobníku: 15 nábojů zajišťuje dostatečnou palebnou sílu při zachování kompaktních rozměrů rukojeti.
- Ergonomická rukojeť: Poskytuje pohodlné a bezpečné držení a zvyšuje vaši schopnost udržet záměrnou na terči ihned po výstřelu.
| Technická specifikace PDP SF Compact 4" | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 188 x 137 x 36 mm |
| Rám | Ocelový |
| Hlaveň | 4" / 102 mm (polygonní vývrt) |
| Záměrná | 163 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 1109 g |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojů |
| Odpor spouště | 2500 g (Dynamic Performance Trigger) |
| Mířidla | Polymerová, bílé tečky |
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |