Popis
Popis
Prémiová verze Compact s doplňky PRO. Špičková spoušť Dynamic Performance Trigger, hliníkový magwell pro bleskové přebíjení a tři 18ranné zásobníky v základu.
Pistole samonabíjecí Walther PDP Compact 4" PRO NT, 9 mm Luger
Nový model PDP PRO NT má všechny vlastnosti a inovace, které si střelecká komunita oblíbila u původních modelů Walther PDP.
Walther PDP PRO NT 4" vychází z rámu pistole PDP Compact a disponuje prémiovými prvky z produktové řady PDP.
Co je navíc ve verzi PDP PRO NT C 4":
- sportovní spoušť Walther Dynamic Performance Trigger
- rozšíření zásobníkové šachty Magwell
- 3x prodloužený zásobník s polymerovou botkou
| Technická specifikace PDP Compact 4" PRO NT | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 184 x 135 x 34 mm |
| Závěr | Ocel, povrch Tenifer |
| Hlaveň | 4" / 102 mm (polygonní vývrt) |
| Záměrná | 175 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 700 g |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojů |
| Spoušť | Dynamic Performance Trigger (2500 g) |
| Mířidla | Polymerová, bílé tečky |
Ostatní informace
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |