Pistole samonabíjecí Walther PDP Full Size 4,5" Professional Acro, 9 mm Luger,
Nový model Walther PDP Full Size 4,5" Professional Acro má všechny vlastnosti a inovace, které si strelecká komunita oblíbila u puvodních modelu Walther PDP.
S pistolí PDP Professional Acro jsou strelci ideálne vybaveni k tomu, aby zvládli jakoukoli výzvu a posunuli své strelecké dovednosti na novou úroven.
At už se jedná o soutežní strelbu, taktické operace nebo proste strelbu na strelnici, tak PDP s namontovaným zamerovacem Aimopint Acro P2 je vynikající volbou pro zkušené strelce i zacátecníky.
Prímá montáž kolimátoru Aimpoint Acro P2 na telo záveru = není nutná žádná adaptérová desticka.
Co je navíc ve verzi PDP Full Size 4,5" Professional Acro
- kolimátor s prímou instalací na zbran
- Ampoint Acro P2 (3,5 MOA, cervený bod)
- sportovní spoušt Walther Dynamic Performance Trigger
- rozšírení zásobníkové šachty Magwell
- 3x zásobník a ALU botkou
| Technická specifikace PDP Full Size 4,5" Professional Acro: | |
|---|---|
| zbran dle CRZ: | pistole samonabíjecí |
| ráže: | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| nejvetší rozmery (DxVxŠ) | 201 x 170 x 40 mm |
| záver: | ocel, povrch Tenifer |
| rám: | polymerový |
| hlaven | 4,5" / 115 mm (polygonní vývrt, teniferace) |
| zámerná: | 175 mm |
| hmotnost vc. zás. a kolimátoru: | 827 g |
| rozšírení zás. šachty | Magwell |
| kapacita zásobníku: | 18 náboju |
| spoušt: | Dynamic Performance Trigger |
| odpor spoušte: | 2500 g |
| míridla: | ocelová + rail Picatinny |
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |