Bezkonkurenčně přesný ocelový rám pro maximální stabilitu. Spojení vysoké hmotnosti, precizního zpracování a špičkové spouště Dynamic Performance pro střelbu na nejvyšší úrovni.
Pistole samonabíjecí Walther PDP Steel Frame 4,5" Full Size, 9 mm Luger
BEZKONKURENČNĚ PŘESNÝ OCELOVÝ RÁM.
Ocelový rám je svým způsobem mistrovské dílo pečlivě navržené tak, aby bořilo hranice výkonnosti a definovalo přesnost.
Díky své schopnosti odolávat nejnáročnějším podmínkám se stává spolehlivým společníkem pro nespočet let střelby.
Precizně zpracovaný ocelový rám spolu se značnou hmotností výrazně krotí zpětný ráz a zároveň zajišťuje hladkost každého výstřelu.
Ať už hledáte bleskurychlou střelbu nebo přesnost jako laser, ocelový rám PDP posune vaši střelbu na vyšší úroveň.
- Spoušť PDT (Dynamic Performance): Rozpoznatelný pocit pro opakovatelnou přesnost, která maximalizuje výkon a jistotu při každém výstrelu.
- Optics Ready: Ať už jste příznivci červených bodů nebo holografických zaměřovačů, své PDP můžete přizpůsobit svým preferencím.
- Kapacita: Zásobník na 18 nábojů zajišťuje dostatečnou palebnou sílu pro větší jistotu v kritických situacích.
- Ergonomická rukojeť: Poskytuje pohodlné a bezpečné držení a zvyšuje vaši schopnost udržet záměrnou na terči ihned po výstřelu.
| Technická specifikace PDP SF Full Size 4,5" | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 201 x 145 x 35 mm |
| Rám | Ocelový |
| Hlaveň | 4,5" / 114 mm (polygonní vývrt) |
| Záměrná | 175 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 1145 g |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojů |
| Odpor spouště | 2500 g (Dynamic Performance Trigger) |
| Mířidla | Polymerová, bílé tečky |
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |