Popis
Ztělesnění rychlosti a přesnosti v polymerovém těle. Model Match kombinuje nízkou hmotnost, 5" hlaveň a hliníkový magwell pro maximální efektivitu při sportovní střelbě.
Pistole samonabíjecí Walther PDP Match 5" Polymer, 9 mm Luger
PDP Match je ztělesněním odolnosti, výdrže a přesnosti. Je navržen ve vynikajícím poměru mezi rovnováhou, funkčností a palebnou silou. Polymerový rám (Full Size) je schopen odolávat extrémním teplotám, čímž podporuje spolehlivost a dlouhou životnost zbraně bez ohledu na podmínky, ve kterých se nacházíte.
Zásobník s větší kapacitou spolu s hliníkovou rozšiřovací šachtou (magwell) vyzařuje nejen styl, ale přináší především efektivitu při bleskové výměně zásobníku. Když k tomu přidáme závěr s povrchovou úpravou Tenifer-PQP a dynamickými výřezy pro snížení hmotnosti, výsledkem je lehká, sofistikovaná a skvěle ovladatelná pistole.
| Technická specifikace PDP Match 5" Polymer | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 216 x 145 x 40 mm |
| Závěr | Ocel, povrch Tenifer (dynamické výřezy) |
| Hlaveň | 5" / 127 mm (polygonní vývrt) |
| Záměrná | 188 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 763 g |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojů |
| Spoušť | Dynamic Performance Trigger (2500 g) |
| Speciální výbava | Hliníkový Magwell |
Ostatní informace
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |