Mistrovské dílo s ocelovým rámem pro maximální stabilitu. Špičková spoušť Dynamic Performance Trigger a nekompromisní přesnost pro sportovní i profesionální využití.
Pistole samonabíjecí Walther PDP Steel Frame Match FS 5", 9 mm Luger
Vstupte do nové dimenze dokonalosti střelných zbraní s Walther PDP Match Steel Frame. Mistrovské dílo pečlivě navržené tak, aby bořilo hranice výkonu a definovalo přesnost.
Precizně zpracovaný ocelový rám zaručuje, že pistole PDP Match vydrží i ty nejnáročnější podmínky a stane se pevným společníkem po nespočet let intenzivního používání.
Značná hmotnost ocelového rámu mění pravidla hry, výrazně krotí zpětný ráz a zajišťuje hladkost každého výstřelu, která nemá obdoby.
| Technická specifikace PDP SF Match 5" | |
|---|---|
| zbraň dle CRZ | pistole samonabíjecí |
| ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| rozměry (DxVxŠ) | 213 x 150 x 40 mm |
| závěr | ocel, povrch Tenifer |
| rám | ocelový |
| hlaveň | 5" / 127 mm (polygonní vývrt, teniferace) |
| záměrná | 188 mm |
| hmotnost vč. zásobníku | 1195 g |
| kapacita zásobníku | 18 nábojů |
| spoušť | Dynamic Performance Trigger (2500 g) |
| mířidla | polymerová, bílé tečky |
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |