Popis
Maximální výbava v kompaktním balení. Walther PDP PRO SD Compact s hlavní 4,6" nabízí závit pro tlumič, špičkovou sportovní spoušť Dynamic Performance Trigger a rozšířenou zásobníkovou šachtu Magwell.
Pistole samonabíjecí Walther PDP PRO SD 4,6" Compact, 9 mm Luger
Nové modely PDP PRO SD (Schalldämpfer) mají všechny vlastnosti a inovace, které si střelecká komunita oblíbila u původních modelů Walther PDP. Walther PDP PRO SD 4,6" vychází z rámu pistole PDP Compact 4" a disponuje řadou vylepšení z dílny Carl Walther.
Co je navíc ve verzi PDP PRO SD C:
- 4,6" hlaveň se závitem (1/2" x 28 UNEF) pro instalaci tlumiče hluku výstřelu
- sportovní spoušť Walther Dynamic Performance Trigger
- rozšíření zásobníkové šachty Magwell
- 3x zásobník s ALU botkou
Technická specifikace PDP PRO SD C 4,6":
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 197 x 135 x 34 mm |
| Závěr | Ocel, povrch Tenifer |
| Rám | Polymerový |
| Hlaveň | 4,6" / 117 mm (polygonní vývrt, teniferace) |
| Hmotnost vč. zásobníku | 742 g |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojů |
| Spoušť | Dynamic Performance Trigger (25 N) |
| Mířidla | Polymerová, bílé tečky |
| Doplňky | Rozšíření zás. šachty Magwell, Picatinny rail |
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |