Popis
Vrcholná verze řady PDP pro náročné. Walther PDP PRO SD Full Size s 5,1" hlavní se závitem, sportovní spouští Dynamic Performance Trigger, magwellem a třemi zásobníky v balení.
Pistole samonabíjecí Walther PDP PRO SD 5,1" Full Size, 9 mm Luger
Nové modely PDP PRO SD (Schalldämpfer) mají všechny vlastnosti a inovace, které si střelecká komunita oblíbila u původních modelů Walther PDP. Walther PDP PRO SD 5,1" vychází z rámu pistole PDP Full Size 4,5" a disponuje řadou vylepšení z dílny Carl Walther.
Co je navíc ve verzi PDP PRO SD FS:
- 5,1" hlaveň se závitem (1/2" x 28 UNEF) pro instalaci tlumiče hluku výstřelu
- sportovní spoušť Walther Dynamic Performance Trigger
- rozšíření zásobníkové šachty Magwell
- 3x zásobník s ALU botkou
Technická specifikace PDP PRO SD FS 5,1":
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Luger / 9 x 19 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 212 x 148 x 34 mm |
| Závěr | Ocel, povrch Tenifer |
| Rám | Polymerový |
| Hlaveň | 5,1" / 130 mm (polygonní vývrt, teniferace) |
| Záměrná | 175 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 768 g |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojů |
| Spoušť | Dynamic Performance Trigger (25 N) |
| Mířidla | Polymerová, bílé tečky |
| Doplňky | Magwell, Picatinny rail, Optics Ready |
| Výrobní společnost : | Carl Walther GmbH Sportwaffen |
|---|---|
| Adresa : | Carl-Walther-Straße 1 89079 Ulm Germany |
| E-mail : | info@carlwalther.com |