Puškohled ATHLON ARGOS BTR GEN2 10-40x56

Značka: ATHLON OPTICS

10-40x56 SFP MOA

Dostupnost Na objednávku
Kód: SKU214071
11 900 Kč
Puškohled ATHLON ARGOS BTR GEN2 10-40x56
Značka: ATHLON OPTICS

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů ARGOS BTR GEN2:

Puškohledy Argos BTR GEN2 jsou zástupcem střední třídy puškohledů. Jedná se o druhou generaci velice úspěšné řady ARGOS . V této nové generaci byly zcela přepracovány komínky. Navíc mají pravý zerostop. Již žádné podkládání komínků podložkami. Za danou cenu puškohled nabízí precizní komínky, druhou fokální rovinu, klikání v MOA a ZEROSTOP. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Tento model je bez přísvitu !!!. Klikání je přesné a zvukový klik je již výrazný a ostrý . Paralaxa je nastavitelná. Tento konkrétni model je na rozdíl od ostatních argosů BTR určen na BENCHREST SPECIAL přesnou terčovou střelbu.  Všechny modely mají 30mm tubus. 

 

 VIDEO klikání komínků :  https://youtu.be/4jYB7eYG6Dk

 

Porovnání s VORTEX DIAMONDBACK TACTICAL : http://zbrane.habresto.cz/blog/9/ATHLON-vs-VORTEX-%C4%8Distota-skel.html

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: