Glock 47 FS MOS Závit

Značka: GLOCK
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1121-300
24 000 Kč
Glock 47 FS MOS Závit
Značka: GLOCK
  • G47 MOS je nejnovější vynikající přírůstek do rodiny pistolí GLOCK. Podobně jako G17 Gen5 je to pistole standardní velikosti 9 mm Luger GLOCK v konfiguraci MOS.
  • G47 MOS obsahuje další prvky pistolí Gen5 GLOCK, včetně hladšího tahu spouště, vylepšené textury rámu pro jistou manipulaci, oboustranného uzávěru zásobníku, oboustranné páky posuvného dorazu, modulárního systému beavertail backstrap system (MBS) pro individuální nastavení. - obratnost a neuvěřitelně přesná a spolehlivá střelecká hlaveň GLOCK (GMB).
  • G47 MOS – komorovaný v 9 mm Lugeru a vybavený precizně opracovaným závěrem konstruovaným pro vaše oblíbené optické zaměřovače. Standardní velikost G17 navržená s budoucí všestranností.
  • Pistole GLOCK prošly nejpřísnějšími vojenskými a průmyslovými testy a jsou celosvětově známé pro svou nejmodernější technologii, odolnost, spolehlivost a přesnost. G47 MOS také přesvědčí extrémně nízkou celkovou hmotností a vysokou kapacitou zásobníku. Jednoduše řečeno, GLOCK má další úroveň výkonu pro služební pistole – testované, osvědčené a nesrovnatelné s ostatními. 

   

  Ráže: 9mm Luger
  Celková délka: 202 mm
  Výška: 139 mm
  Šířka: 34 mm
  Délka hlavně: 114 mm
  Kapacita zásobníku (standard): 17
  Hmotnost bez zásobníku: 658 g
  Hmotnost s prázdným zásobníkem: 735 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: