KORE COMPETITION IPSC belt

Značka: KORE ESSENTIALS
Dostupnost Na objednávku
Kód: 3483
3 490 Kč
KORE COMPETITION IPSC belt
Značka: KORE ESSENTIALS

KORE ESSENTIALS jsou moderní EDC opasky 21 století vyrobené v USA. Na rozdíl od běžných opasků umožňují plynulé nastavení obvodu opasku
kdykoliv podle situace. Na rozdíl od KOBRA spon, které jsou velmi široké, nevejdou se do každých kalhot a umožňují pouze jeden obvod opasku a jeho přenastavení je velmi zdlouhavé, nabízí KORE pro uživatele mnohem pohodlnější řešení.
Uvnitř každého opasku je skrytý polymerový ozubený systém umožňující plynulou regulaci obvodu opasku. Dále je jádro opasku vyrobeno z patentovaného polymeru, který umožňuje bezpečné tasení a stabilitu opasku při EDC nošení zbraně. Nylonové provedení je vhodné na každodenní nošení zbraně. Velkou výhodou opasku je jeho nenápadnost. Na první pohled se neliší od běžných opasků.

 

Tento IPSC / USPSA  závodní opasek - competition belt má na rozdíl od ostatních KORE opasků mnohem vyšší únosnost a je přímo dělaný na zavěšení veškerého potřebného vybavení. Je širší a mohutnější. Je dodáván kompletně včetně spony. Skládá se z vnitnřního a vnějšího opasku. Vnitřní opasek je mohutnější než u klasického battlebeltu. Vhodný na soutěže.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: