Pozorovák ATHLON ARGOS 20-60x85 HD 45 degree

Značka: ATHLON OPTICS

20-60x85 HD

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU314001
10 900 Kč
Pozorovák ATHLON ARGOS 20-60x85 HD 45 degree
Značka: ATHLON OPTICS

Specifikace produktu viz obrázek u produktu :

Řada pozorováku ARGOS:

Jedná se o pozorovací dalekohledy převážně na střelnici pro lepší odečítání z terče. Řada ARGOS je aktuálně střední třídou, která se soustředila na vyšší optický výkon.  Plněno dusíkem, povrchová úprava čoček - stříbro. Kompozitové tělo. Dodáváno s přenosnou taškou. Odolný vodě, prachu. Díky HD sklům velice ostrý obraz i za zhoršených povětrnostních, ale i světelných podmínek. Novinka roku 2020 .

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: