Reklamace

REKLAMACE :

  1. Pošlete nám email na  habresto@habresto.cz kde uveďte název produktu a detailní popis problému, případně foto či video dokumentaci.
  2. V příloze emailu doložte doklad o koupi u naší společnosti, nebo číslo dokladu.
  3. Vyčkejte na odpověď s dalšími instrukcemi

V případě, že bude nutné zboží zaslat k nám, uveďte tuto adresu :  HABRESTO ARMS s.r.o. Ježkovice 176, 68304 . Zboží zabalte do kartonové krabice a zajistěte proti poškození. Balík připojistěte proti ztrátě a poškození. Aby bylo zaručeno převzetí balíku, doporučujeme využívat služeb kurýrního doručení  - DPD, PPL.

Vaše reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů ode dne fyzického převzetí zboží. V případě, že nebude reklamace uznána, je účtován poplatek za zpětné odeslání přes kurýrní službu 250Kč.

 

VRÁCENÍ :  V zákonné lhůtě 14 dnů. 

  1. Napište nám email, kde nás informujete, že posíláte zboží zpět a že máme očekávat balík. 
  2. Zabalte zboží do původního obalu.
  3. Přiložte originál dokladu o koupi.
  4. Přiložte instrukce k provedení zpětné platby.
  5. Zboží zasílejte na tuto adresu :  HABRESTO ARMS s.r.o. Ježkovice 176, 68304 
  6. Aby bylo zaručeno převzetí balíku, doporučujeme využívat služeb kurýrního doručení  - DPD.

Upozornění : Balíky poškozené, špatně zabalené, nebo zaslané jinam než na naši adresu či podací místo nebudeme přebírat. Balíky posílejte zpět stejnou cestou a formou jakou jste balík obdrželi. Pokud jste obdrželi balík na výdejní místo Zásilkovny, posílejte jej zpět na naše podací místo Zásilkovny - číslo : 6974 - Drnovice 321, 683 04 Drnovice - Cukrárna Vanilka.  Pokud jste obdrželi balík s doručením domů - posílejte nám jej zpět na tuto adresu :  HABRESTO ARMS s.r.o. Ježkovice 176, 68304   stejnou cestou a formou jakou jste balík obdrželi ! 

Balíky přes českou poštu neposíláme. Pokud se rozhodnete posílat balík zpět k nám touto cestou a poštovní doručovatel nás  nezastihne na provozovně, na pobočku do fronty nechodíme. !