SUREFIRE M640U Pro ULTRA SCOUT 1000lm

Značka: SUREFIRE
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: M640U-BK-PRO
12 790 Kč
SUREFIRE M640U Pro ULTRA SCOUT 1000lm
Značka: SUREFIRE

SUREFIRE M640U Pro  je ultimátní zbraňová svítilna, která spouje léty a akcí prověřené světlo M640U PRO s novou nízkoprofilovou montáží LPM. Tato monžáž nabízí uživateli bezprecedentní možnosti v pozicování světla vzhledem k railu. Odolně a spolehlivě může být namontována na jakýkoliv MIL-STD-1913 nebo M-LOK rail. Svítilna disponuje světelným výkonem 1000 lumenů (11 300 candela)  Tato svítilna je určena pro krátké a středně dlouhé zbraně. Součástí dodávky svítilny Scout je patní spínač a 2 ks lihtiové baterie CR123A (SUREFIRE). Doba svitu na plný výkon 1,25 hodiny. Hmotnost: cca150 g, Rozměry: 135 x 41 x 33 mm

 

Svítilnu SUREFIRE M640U PRO snadno upevníte na každou dlouhou zbraň, která má picatinnu lištu, pomocí integrovaných upínacích šroubů. Její malá velikost zvyšuje ovladatelnost svítilny, nezabírá tolik místa na liště, takže je tam víc místa na jiné doplňky a nezvyšuje výrazně váhu zbraně. Jako zdroj světla je zde použita vysoce výkonná LED dioda, prakticky imunní vůči selhání, protože tam není žádné vlákno, které by mohlo shořet nebo prasknout. Technologie TIR (Total Internal Reflection) vytváří kužel světla s velmi dobrým dosvitem a zároveň periferním světlem pro krátké a středně dlouhé použití. Maximální výkon je 1000 lumenů, což je víc než dost světla  k dočasnému ohromení protivníkova zraku přiviknutého na tmu. Doba svícení je více jak 1,25 hodiny. M640U PRO je dodáván pouze s patním spínačem. Namáčktnutím aktivujete dočasné svícení a úplným zmáčknutím spustíte trvalé svícení.  Svítilna je vyrobena z eloxovaného vysoce odolného leteckého hliníku, je odolná proti korozi a opotřebení. Čočka svítilny je z tvrzeného skla s ochrannou vrstvou proti poškrábání a maximální propustností světla. Svítilna  je opatřena gumovými O kroužky, které ji  tvoří odolnou vůči prachu, špíně a vlhkosti. Testována v boji, vyrobena  tak, aby odolala zpětným nárazům při střelbě. Dodávána ve dvojím barevném provedení: černá a písková.

 

Vlastnosti:    

  • Prakticky nezničitelná LED dioda nastavená pro nejvyšší výkon a dlouhou dobu použití
  • Použita technologie TIR, která tvoří kužel světla s dlouhým dosahem a zároveň dostatečné periferní světlo, pro krátké i středně dlouhé použití.
  • Uchycení na zbraň pomocí integrovaných svorek na každou picatinnu.
  • Vyrobena z vysoce odolného eloxovaného leteckého hliníku, nárazu odolná, tvrzená čočka s ochranou vrstvou
  • Vodě a prachu odolná
  • Barva černá
  • Baterie 2x CR123A (součástí dodávky)
  • Stupeň krytí: IPX7

 

světelný výkon: 1000 lm
dosvit: 213 m
doba svitu na plný výkon: 1 hod 15 min
napájení: 2x CR123A
odolnost: IPX7
Hmotnost: 124 g
průměr hlavy: 29 mm
délka: 139 mm
certifikát: CE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: